فروردینِ الماس

فروردینِ الماس

فروردین به معنای فروردهای پاکان و فروهرهای ایرانیان است. بنا به عقیده پیشینیان، ده روز پیش از آغاز هر سال فروهر در گذشتگان که با روان و وجدان از تن جدا گشته، برای سرکشی خان و مان دیرین خود فرود می آیند و ده شبانه روز روی زمین به سر می‌برند. به مناسبت فرود آمدن فروهرهای نیکان، هنگام نوروز را جشن فروردین خوانده اند. فروهران در ده روز آخر سال بر زمین هستند و بامداد نوروز پیش از بر آمدن آفتاب، به دنیای دیگر می‌روند.


این ماه میمون را به متولدین عزیز این ماه تبریک می گوییم. امیدواریم این ماه، شروع دستاوردها و نتایج عالی در زندگیتان باشد. بدانید که متولدین فروردین افرادی آرمانگرا٬ مصمم و با اراده هستند.


سریع دست به کار شوید

مطالعه متمرکز بر روی مردان و زنانی که خواهان درآمد بیشتر و ترفیع سریع تر بودند، نشان داده است که قابلیت «عملگرایی» در همه کارها مهم ترین رفتار پایدار و مشهود است. کسانی موفق و مؤثر هستند که مستقیما به سراغ کارهای مهم رفته و موظف می شوند به طور مداوم بر روی آنها کار کرده و تا پایان کار، ذهن خود را بر آن متمرکز کنند.

در دنیای ما، به ویژه در دنیای کسب و کار، شما برای دستیابی به اهداف خاص و قابل سنجش، دستمزد و ترفیع می گیرید. به خاطر اثربخشی و عملکرد ارزشمند و به ویژه مهم ترین اثربخشی و عملکردی که از شما انتظار می رود به شما دستمزد می دهند.

یکی از بزرگترین مشکلات در سازمان های امروزی شکست در انجام کار است. بسیاری از افراد فعالیت را با اتمام کار اشتباه می گیرند؛ بنابراین به طور مداوم گفت وگو می کنند، جلسات بی پایان برگزار می کنند، طرحهای عالی ارائه می دهند اما در تحلیل های پایانی، هیچ کس کاری انجام نمیدهد و نتایج موردنظر کسب نمی شوند.


دست به عمل بزنید و آغاز کنید و تا به سرانجام رسیدن هدف دست از تلاش نکشید.آخرین نوشته‌ها

همین حالا شروع کنید- به آینده نگاه کن، زیرا باقی عمرت را در آنجا سپری خواهی نمود. جورج برنز

هر آرزویی فقط با برنامه ریزی به هدف می رسد