شهریورِ لاجورد

شهریورِ لاجورد

شهریور نام ششمین ماه سال است. شهریور به معنی کشور منتخب یا پادشاهی برگزیده است. این ترکیب بارها در اوستا به معنی بهشت یا کشور آسمانی اهورامزدا آمده است. متولدین ماه شهریور افرادی وظیفه شناس، تحلیلگر و منظم هستند.


این ماه سبز رنگ را به متولدین وظیفه شناس این ماه تبریک می گوییم. امیدواریم که متولدین این ماه با به کارگیری نظم و دیسیپلین خاص خود یک ماه عالی را برای خود رقم بزنند.


دو ساعت کار بیشتر در روز

با تهیه لیست روزانه، هر زمان که با یک رویداد جدید مواجه شدید، آن را نیز به لیست قبلی خود بیفزایید. از همان روز اول و به طور مداوم از روی فهرست کار کنید تا سطح کارایی و بازده خود را به میزان ۲۵ درصد و حتی بیشتر، حدود دو ساعت در روز، افزایش دهید.

از شب قبل لیست کار روزانه خود را آماده کنید. همه کارهایی که هنوز تکمیل نکرده اید را به لیست بیفزایید و سپس کارهای فردا را هم در آن ذکر کنید. با تهیه فهرست کاری خود از شب قبل، ذهن ناخودآگاه در تمام طول شب زمانی که خواب هستید، بر لیستتان کار می کند. گاهی اوقات با ایده ها و دیدگاههای خارق العاده بیدار می شوید تا کارهایی بهتر و سریع تر از آنچه قبلا تصور کرده بودید، انجام دهید.اگر زمان بیشتری به تهیه لیست کارهایی که باید انجام شود اختصاص دهید، کارایی و اثربخشی شما بیشتر خواهد شد.


آخرین نوشته‌ها

همین حالا شروع کنید- به آینده نگاه کن، زیرا باقی عمرت را در آنجا سپری خواهی نمود. جورج برنز

هر آرزویی فقط با برنامه ریزی به هدف می رسد