مهرِ اپال

مهر اپال

اغلب خاورشناسان معنی اصلی مهر را واسطه و میانجی ذکر کرده اند. مهر واسطه است میان آفریدگار و آفریدگان. در اوستا فرشته روشنایی و پاسبان راستی و پیمان است. متولدین مهر افرادی مثبت نگر، متعادل، فعّال، پیشرو و متفکّر هستند.


اولین ماه پاییز را به متولدین عزیز این ماه تبریک می گوییم. مثبت نگری و فعال بودن ویژگی ماه تولد شماست. بنابراین بکوشید که با تلاش و پشتکار به اهداف زندگیتان دست یابید.


به خودتان انگیزه دهید

تنها فکر کردن به شروع و خاتمه یک کار مهم به شما انگیزه داده و کمک می کند بر عادت به تعویق انداختن کارها غلبه کنید. واقعیت این است که زمان لازم برای انجام یک کار مهم به اندازه یک کار کم ارزش، با اهمیت است؛ با این تفاوت که پس از انجام یک کار ارزشمند و چشمگیر، احساس غرور و رضایت خاطر خارق العاده ای دارید. برعکس، زمانی که یک کار بی ارزش را با همان میزان زمان یا صرف انرژی مشابه تکمیل می کنید، میزان رضایت خاطر شما پایین است یا ابدأ احساس رضایت نمی کنید.
مدیریت زمان در حقیقت مدیریت زندگی، مدیریت فردی و تحت کنترل در آوردن اولویت و اهمیت رویدادها است. مدیریت زمان، کنترل بر کارهایی است که قرار است انجام دهید و بدانید که شما همیشه در انتخاب کارهای خود آزاد هستید.قدرت شما در انتخاب بین کارهای مهم و غیرمهم کلید تعیین کننده ی موفقیت در زندگی و شغل شماست.آخرین نوشته‌ها

همین حالا شروع کنید- به آینده نگاه کن، زیرا باقی عمرت را در آنجا سپری خواهی نمود. جورج برنز

هر آرزویی فقط با برنامه ریزی به هدف می رسد